2018 2017 2016 2015
1. Vieta 2. Vieta 3. Vieta 4. Vieta 5. Vieta

TOPs ir tapis apvienojot lapas sekotāju pozitīvā novērtējuma balsojumus 2015. gadā ar mūsu autoskolu monitoringa secinājumiem. Esam sekojuši līdzi autoskolu darbībai interneta vidē, salīdzinājuši to mājas lapas un mārketinga pieeju, kā arī apskatījuši atsauksmes. Autoskolas reputācija ir bijis nozīmīgs faktors pētnieciskajā procesā, palīdzot identificēt noteiktas autoskolas spēcīgās puses. Esam likuši uzsvaru uz autoskolas pozitīvajām pusēm, taču neesam vilcinājušies pieminēt arī nepilnības, cerībā atvieglot jauno autovadītāju izvēli autoskolas meklējumos.

Šī TOPa mērķis ir mudināt vispārējo autoapmācības nozares attīstību veselīgi konkurējošā vidē, paceļot to augstākā līmenī, kas ir līdzvērtīgs augstāko mācību iestāžu standartiem.

Vieta
Autoskola DBS

Drošas Braukšanas Skola ir nepārprotami universitātes līmeņa autoskola. Tā apmāca ne tikai jaunus kursantus, sniedzot tiem padziļinātu izpratni par auto un moto vadīšanu, bet arī piedāvā iespēju jau esošajiem autovadītājiem iegūt drošas autovadīšanas prasmes dažādās satiksmes un laikapstākļu situācijās.

Lai gan DBS ir neliela skola, tā ir slavena ar savām publiskajām aktivitātēm un kampaņām drošas braukšanas veicināšanā. Autoskolas vadītājs Jānis Vanka arī intervijā ir dalījies viedoklī, ka drošai braukšanai vajadzētu būt atvēlētai vietai braukšanas apmācībās, līdzīgi kā pārējās Baltijas valstīs, attīstot [drošas satiksmes kultūru].

DBS mājas lapā visa informācija ir viegli atrodama un pārskatāma, arī apmācību izmaksas ir skaidri uzrādītas. Aizraujošs ir piedāvājums apgūt drošas braukšanas aspektus izklaidējošā, komandu saliedējošā vidē.

Taču, atbilstoši mācību kvalitātei, maksa par Drošas Braukšanas Skolas apmācībām ir salīdzinoši augstāka nekā citām Latvijas autoskolām, padarot šo autoskolu relatīvi ekskluzīvu.

Profils
Vieta
Presto Autoskola

Autoskola Presto pierāda, ka prasmīga auto vadīšana nebeidzas ar CSDD eksāmenu nokārtošanu. Mājas lapas bloga sadaļā ir noderīga informācija gatavojoties autovadīšanas apmācībām, kā arī specifisku situāciju apraksti, kas ir izglītojoši arī pēc apmācību perioda. Salīdzinot citu autoskolu blogus, secinājām, ka Presto ir viena no lielākajām informācijas krātuvēm Latvijā par autovadīšanas un autoapmācības niansēm.

Mājas lapā esošais izmaksu kalkulators pie katras kategorijas palīdz viegli saprast, ar kādām izmaksām būs jārēķinās apmācību laikā. Tas ir ērti lietojams, un atvieglo cenu izvērtēšanas procesu, neatkarīgi no izvēlētās apmācību kategorijas.

Patīkami pārsteidz, ka Presto ir paši sev uzstādījuši apmācību kvalitātes kontroli, piedāvājot 100% apmierinātības garantiju, jeb naudas atgriešanu pilnā apmērā par pamatotām sūdzībām par mācību procesu. Nepieciešamība autorizēties komentāru vai atsauksmju ievietošanai rada sasaisti ar konkrētu personu, nodrošinot, ka ievietotais komentārs nav mākslīgi radīts dažādu motivāciju rezultātā. 

Profils
Vieta
Autoskola Cresco

Autoskola Cresco ir godīga un kārtīga autoskola. Tās izcenojums ir skaidrs un tiešs. Autoskolai ir bijušas nelielas akcijas, taču mēreni, neliekot apšaubīt saņemtā pakalpojuma vērtību.
Autoskolai ir laba reputācija un labas atsauksmes, tās pasniedzēji un instruktori ir godprātīgi un profesionāli.

Cresco mājas lapa ir novecojusi, taču apmācību līmeni un kvalitāti tas neietekmē. 

Profils
4. Vieta
Autoskola Vanags

Autoskola Vanags ir viena no vecākajām autoskolām Latvijā, šogad atzīmējot jau 20 gadus pastāvēšanas. Tai ir filiāles 4 Latvijas pilsētās, labi CSDD statistikas rādītāji un demokrātiskas cenas; arī autoskolas reputācija ir laba. Par spīti pastāvīgajām teorijas kursu atlaidēm, mūsu monitoringā nav atklājušās nekādas negodīgas izmaksas.

Kopumā autoskola ir sena un pārbaudīta vērtība, kurai kursanti uzticas.

Profils
5. Vieta
Autoskola Credo Autoprieks

Autoskola Credo ir vienlaicīgi ierindojusies gan mūsu topā, gan anti-topā, jo lapas sekotāji ir vērtējuši to gan nosodoši, gan atzinīgi; arī mūsu monitoringā manījām vairākus pozitīvus un izcelšanas vērtus autoskolas darbības aspektus. Būtiskākais no tiem pakalpojuma pieejamība. Credo noteikti ir viena no lielākajām Latvijas autoskolām; tai ir 15 gadu pieredze, un tās pakalpojumi ir pieejami 31 Latvijas pilsētā.

Autoskola pievērš uzmanību arī tālākai profesionālai autovadītāju izglītošanai, piedāvājot profesionālās pilnveides izglītības programmas par komerckravu un pasažieru pārvadāšanu.

Profils

Balso par savu autoskolu

Balsot
2018 2017 2016 2015